Zajęcia dla szkół i przedszkoli

Zorganizuj najlepszą lekcję WF’u dla swoich uczniów!

Grupy szkolne w Parku Trampolin w Siedlcach

Aktywności

dostosowane do poziomu uczestników
Grupy szkolne i zorganizowanie w Parku Trampolin Jumpout w Siedlach

Bezpieczeństwo

pilnowane przez wykwalifikowanych trenerów
Zajęcia WF w Parku Trampolin Jumpoout Siedlce

Zajęcia

prowadzone przez przeszkolonych instruktorów

Zajęcia sportowe

Oferujemy zajęcia sportowe od podstaw pod okiem profesjonalnych trenerów dbających o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, naukę nowych ćwiczeń o różnych poziomach trudności dostosowanych do wieku oraz sprawności fizycznej grupy min. w basenie z gąbkami, na trampolinach rozbiegowych i olimpijskich.

 

Celem zajęć jest wykorzystanie potencjału ruchowego młodzieży oraz wskazanie nowego sposobu na aktywny tryb życia, pozbawionego nudy!

 

Lekcje WF-u

Program lekcji WF stworzony jest zarówno dla grup, które chcą się do nas wybrać w ramach wycieczki, jak i tych, które chcą trenować z nami stale. W każdym przypadku gwarantujemy program dostosowany do wieku i umiejętności uczestników.

Nasz park trampolin został stworzony z myślą o zajęciach dla dzieci i młodzieży, gwarantując nie tylko wysiłek fizyczny, ale i świetną zabawę!

Zajęcia grupowe w Parku Trampolin Jumpout w Siedlach

Ceny biletów szkolnych

20 PLN / godzina

Grupy zorganizowane od 15 osób.
Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji terminu.

30 PLN / 2 godziny

Grupy zorganizowane od 15 osób.
Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji terminu.

Zapraszamy do rezerwacji

W celu rezerwacji terminu zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pomożemy wybrać odpowiedni termin oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Najczęstrze pytania i odpowiedzi

Jakie zajęcia WF oferuje Park Trampolin Jumpout w Siedlcach dla szkół?

W Parku Trampolin Jumpout w Siedlcach oferujemy dynamiczne i angażujące zajęcia WF dla uczniów wszystkich grup wiekowych. Nasze zajęcia obejmują różnorodne aktywności na trampolinach, ćwiczenia zręcznościowe i gry zespołowe, które są nie tylko świetną formą aktywności fizycznej, ale także zabawą. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dbają o bezpieczeństwo i rozwój umiejętności motorycznych uczestników.

Czy Park Trampolin Jumpout jest dobrym miejscem na wycieczki szkolne w Siedlcach?

Oczywiście! Nasz park to idealne miejsce na wycieczki szkolne, oferując uczniom niezapomniane doświadczenia i aktywność fizyczną w bezpiecznym środowisku. Oferujemy szereg atrakcji, które są świetne dla rozwoju fizycznego i współpracy zespołowej. Jest to doskonała okazja do zorganizowania zarówno edukacyjnej, jak i zabawnej wycieczki szkolnej w Siedlcach.

Jakie atrakcje są dostępne dla grup szkolnych w Parku Trampolin Jumpout?

Dla grup szkolnych w Parku Trampolin Jumpout przygotowaliśmy bogatą ofertę atrakcji, w tym trampoliny sportowe, interaktywne gry, ściankę wspinaczkową i wiele innych. Wszystkie nasze atrakcje są dostosowane do różnych grup wiekowych i poziomów umiejętności, zapewniając zarówno zabawę, jak i bezpieczeństwo.

Jak można zorganizować wycieczkę szkolną do Parku Trampolin Jumpout w Siedlcach?

Organizacja wycieczki szkolnej do naszego parku trampolin w Siedlcach jest prosta i wygodna. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby omówić szczegóły i wybrać dogodny termin. Nasz zespół z przyjemnością pomoże w zaplanowaniu całego wydarzenia, od logistyki po aktywności. Chętnie doradzimy, jak najlepiej wkomponować aktywną część wycieczki w plan dnia, aby uczniowie mieli niezapomniane i pełne wrażeń doświadczenia.

Czy Park Trampolin Jumpout oferuje specjalne pakiety dla szkolnych wycieczek?

Tak, oferujemy specjalne pakiety dla wycieczek szkolnych, które obejmują dostęp do wszystkich atrakcji parku oraz profesjonalną opiekę naszych trenerów. Pakiety te można dostosować do potrzeb i budżetu każdej szkoły, zapewniając edukacyjną i rozrywkową wycieczkę dla uczniów.

Czy Park Trampolin Jumpout oferuje specjalne godziny otwarcia dla grup szkolnych i wycieczek?

Tak, w Parku Trampolin Jumpout chętnie dostosowujemy nasze godziny otwarcia, aby pomieścić grupy szkolne i wycieczki. Rozumiemy, że plany szkolne mogą wymagać elastyczności, dlatego oferujemy możliwość otwarcia parku poza standardowymi godzinami dla zorganizowanych grup i wycieczek szkolnych po wcześniejszym umówieniu. Zachęcamy nauczycieli i organizatorów wycieczek do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów i zapewnienia najlepszego doświadczenia dla swoich grup.